برگزاری سمینار الفبای شکوفایی نبوغ درجهاد دانشگاهی مشهد

 

 در تاریخ بیست و نهم آذرماه ۹۷ کارگاه” الفبای شکوفایی نبوغ” توسط دکتر حسین رضویان در محل ساختمان نوآوری مرکز آموزش دانشگاه جامع علمی و کاربردی مشهد برگزار شد و با تبلیغات به شکل بنر دیجیتالی در کانال های آموزشی مختلف وکانال مربوط به سازمان جهاد دانشگاهی مشهد و همچنین پوسترهای چاپی در محوطه سازمان ،گردهمایی صورت گرفت.سخنرانی از ساعت ۱۹ با معرفی رزومه کاری دکتر رضویان آغاز شد و از ساعت ۱۹٫۱۵ تا ۲۰با مطرح کردن ۱۶ عامل روحی _ روانی و ۱۶ مساله مهارتی به عنوان موانع رسیدن به نبوغ خاتمه یافت. در واقع  اساس سخنرانی بر پایه چهار محور اصلی موانع شکوفایی نبوغ، تکنیک های شناسایی نبوغ ،مهارت پرسیدن سوال و بررسی اجمالی انواع مسائل روحی _روانی بود که به همراه  نمایش اسلایدهای آموزشی در جهت روشن سازی موضوع انجام گردید.مخاطبین کارگاه شامل اساتید و دانشجویان مرد و زن  درون سازمان جهاد دانشگاهی  در تمامی رده های سنی بودند که توسط کارشناس پژوهش سازمان “جناب اقای کوهستانی”دعوت به عمل امده بود همچنین دیگر مخاطبین،مدعوین خارج از سازمان بودند که از طرق دیگر به ایشان اطلاع رسانی شده بود. پس از سخنرانی در پی استقبال گرم مخاطبین، با توزیع وتکمیل فرم نظرخواهی درزمینه موضوع مطروح  تمایل افراد نسبت به مشاوره و تشکیل کارگاه های بعدی نیازسنجی شد.

درطی برگزاری کارگاه،کتاب سخنران با عنوان ” الفبای شکوفایی نبوغ” در خارج از سالن کنفرانس جهت فروش و واریزی مبلغ آن به موسسه خیریه عمید صفوی به نمایش گذاشته شد.

دکتر رضویان در ابتدای جلسه اذعان داشت که علی رغم تخصصش در زمینه پزشکی و جراحی، نیمی از  دغدغه هایش مرتبط با مسائل روحی_روانی انسان و نویسندگی در این زمینه است. وی همچنین در پی بررسی پرورش و غنی سازی روح بشری با زیرساخت های اساسی است تا در نهایت انسان خود بتواند با بهره گیری از بخش نادیده ذهن راهی متفاوت و نوین برای ارائه برنامه هایش پیدا کند. وجه متمایز این کارگاه با سایر موارد مشابه، سخنران و مجری این کارگاه بود که در رزومه فعالیت خود تخصص جراحی عمومی بیش از هر عنوان دیگری جلب توجه می کند. دکتر حسین رضویان دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دارای دانشنامه تخصصی در جراحی عمومی گام در راهی نو نهاده است. او با تالیف کتاب الفبای شکوفایی نبوغ و در ادامه آن به عنوان برگزاری چندین کارگاه تخصصی، دانش توام با تجربه را به نمایش گذاشته و نمونه عینی شکوفایی نبوغ را به مخاطبان می آموزد. میزبانی شایسته جهاد دانشگاهی مشهد و حضور جوانان مشتاق نویدبخش آینده ای درخشان برای ایشان خواهد بود. 

 

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان